19. – 20. května: Písecký víkend módy a designu (Písek)

Písecký víkend módy a designu 2023

“ Čím jsou Karlovy Vary pro film, tím bude Písek pro módu a design.”

„Čím jsou Karlovy Vary pro film, tím bude Písek pro módu a design.“ Písecký víkend módy a designu ani trochu nepřehání. Jedinečná událost totiž jasně drží koncept a to již několik let: udržitelnost, lokální design, kvalitní materiály a čistě přírodní složení. A zatímco v sobotu můžete objevovat vynikající gastronomii a zajímavé kousky na design marketu, večer předtím (tedy 19. května) se koná velká módní show! Vystoupí na ní například Herečka Michaela Tomešová, Natálie Haluzková a modelka Jitka Nováčková.

Písecký víkend módy a designu 2023 nabídne místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek a designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Páteční módní přehlídka v Kulturním domě v Písku nemá díky své jedinečné koncepci obdoby. Ve svébytných blocích se divákům odprezentuje tvorba módních značek tvořících na udržitelných principech. Na mole se v netradičních rolích představí herečky Michaela Tomešová a Natálie Halouzková. Jako čestný host dorazí modelka Jitka Nováčková. Všechny tři dámy jsou známými propagátorkami udržitelného životního stylu.

Na sobotním trhu budou k vidění a zakoupení oděvy, módní doplňky, přírodní kosmetika CANNOR, svíčky, mýdla, dekorace, hračky a mnohé další. Gastro zóna nabídne dobroty z lokálních surovin a návštěvníci si pochutnají na skvělé kávě, prvotřídním vínu, proseccu a masových i vegetariánských lahůdkách. Čeká je také bohatý kulturní program v podobě pěveckých a hudebních vystoupení, tématických workshopů a zábavných aktivit pro děti.

Módní přehlídka
19.5.2023 od 19:30 v kulturním domě v Písku, vstup 300 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě

Design market
20.5. 2023 od 10:00 – 20:00, Palackého sady v Písku

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *