OliOla Organic Beauty studio: Komplexní péče o tělo i duši

OliOla kosmetika

Dvacet minut od centra, v pražských Strašnicích, přesto si do OliOla Organic Beauty studia rádi cestu uděláte. Salon krásy, kde se vám o vlasy postarají s péčí Oway či Original Minerals, o nehty se značkou BioScuplture a o pleť BIO kosmetikou Inlight a biodynamickou kosmetikou dieNikolai.

Kadeřnictví

OliOla Organic Beauty Studio znám od jeho otevření a díky němu moje vlasy prošly značnou proměnou. V prvním roce jsem tam chodila na barvení hennou, což je služba, kterou ne v každém salonu najdete. Je to zdlouhavá procedura a řada kadeřníků nechce s hennou pracovat. Tady s ní pracují bezproblémů – když jsem druhý rok přecházela na H.Nectar přelivy (čistě z důvodu šedin, které už henna nedokázala zakrýt), poradili mi odstín tak, aby vlasy netrpěly. Pakliže z henny přecházíte, raději s kadeřníky vše konzultujte. Přesně vám poradí, co dělat, abyste předešli nepříjemnému zelenému odstínu.

Pokud nejste fanda henny, budou vám dělat dobře šetrnější barvy na vlasy Oway (teplejší odstíny) a Original Minerals (studenější odstíny). Ty už vám kadeřník namíchá dle přání a mně se vždy trefili do vkusu. Zároveň mi vždy dokázali některé barvy a střihy rozmluvit, stejně jako doporučit. Dnes zůstávám u permanentních barev Original Mineral.

V OliOla mě mockrát slavnostně česali a třeba „wet look“ od Lucky Volešákové držel ještě několik dní a ani jediný vlnitý vlásek se nepohnul.

Manikúra/pedikúra

Na výraznou mani/pedi si příliš nepotrpím, a tak jsem služeb OliOla využila jen před důležitými událostmi, kdy jsem potřebovala nehty bez chybičky. Kromě standardních laků nabízejí i gel laky BioScuplture, rovněž šetrnější a prodyšnější verzi klasických laků, které vydrží 2-3 týdny. Ručky vám nakonec ošetří za mě nejlepšími krémy na ruce, co znám: dieNikolai. Právě mani/pedi je jednou z nejžádanější služeb salonu, a tak se raději objednávejte co nejdříve…

Kosmetika

Kosmetická ošetření jsou naprosto luxusní. Vybírat můžete z 100% BIO značky Inlight či z biodynamické značky dieNikolai, která se chlubí nejpřísnějším certifikátem biodynamické kvality Demeter (na BIO mapě o ní píšu například zde.) Ať už si vyberete značku jakou chcete, ošetření zůstane stejné a těšit se (dle výběru) můžete na dlouhou pleťovou masáž, která rozproudí lymfatický systém v obličeji, uvolní svaly a zmírní otoky či kruhy pod očima. Součástí každé péče je ayurvédská masáž a závěrečná jemná masáž hlavy. Samozřejmostí je čištění pleti, peeling, maska a péče o ruce a dekolt. I prsty vám tu prokřupou!

Pokud chcete ještě něco víc, dejte si Ošetření o tělo, mysl a duši. Trvá rovných 105 minut, během kterých masírují i záda, šíji, dekolt, ruce a nohy. Plus všechno výše uvedené. Bývá to oblíbený dárek pro ženy, které si potřebují odpočinout a trochu se prospat (protože ano, málo kdo zůstane celou dobu vzhůru). A pokud vás zajímá už hodně Anti-age ošetření, tak v OliOla najdete takové, které je obohaceno ještě o 15 minutovou gua-sha masáž celého obličeje.

Sice 20 minut od centra, ale rádi si zajedete. A věřím, že se budete i rádi vracet.
Více informací na www.oliola.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *