Srdcovka: Psí kavárna, kde milují farmářské potraviny (Praha)

Srdcovka, Praha, BIOmapa

Má prakticky nulovou prezentaci. Na internetu nenajdete ani otevírací dobu či aktuální menu. Přesto je to kavárnička, která si svou cílovku našla. Šeptandou, předpokládám. Je půvabná, velice tichá, milují tam psy, můžete si tam vyzvednout objednávku farmářských dobrot z Scuku, anebo si dát fair trade kávu s bio mlékem! Srdcovka je tak hodna svého jména!

Kavárna Srdcovka má pouze Facebook stránku, kam občas dávají aktuální nabídku – ať už poctivý vývar, bezlepkové či raw dezerty a nápoje. Malou útulnou kavárnu, která má dvě místnosti a tedy dostatek prostoru pro soukromí, najdete v Hradešínské ulici hned pod Korunní. Ze zastávky Orionka to máte doslova pár (desítek) kroků. Najdete tu klid a ticho a líbit se tu bude i vašemu čtyřnohému miláčkovi.

Srdcovka vaří z farmářských potravin a paní majitelka vám o všem moc ráda povypráví, doporučí farmu, ze které objednat ty nejlepší jogurty, maso či mléko, udělá vám fair trade kávu a naservíruje některý ze zdravějších alternativ dezertů. V nabídce bývá i lehčí osvěžení či polévka. Ovšem pozor: na čepu tu je i pivo. Kocour.

Jestli se tedy touláte po Vinohradech a Srdcovku ještě neznáte, zastavte se na něco dobrého. Vždycky si tu sednete a pokud milujete si z kavárny udělat pracovnu, tak tohle je přesně to místo. Nikdo vás tu neruší, je tu ticho a soukromí a ještě se k vám možná přijde pomazlit jeden z pejsků paní majitelky. Jen pozor na otevírací dobu. Aktuálně je Srdcovka otevřena vždy pouze pondělí, středa a pátek od 13:00 – 20:00. A rovněž vás k ní zavede Bio mapa.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *