dieNikolai: 1. biodynamický kosmetický salon v ČR (České Budějovice)

Pokud jste místní, určitě jste mockrát prošli okolo. 1. biodynamický kosmetický salon v ČR je v samotném centru Českých Budějovic. Moderní vzdušný interiér s denním světlem nabídne rovnou několik ošetření rakouskou biodynamickou kosmetikou dieNikolai. Ta jsou postavena na kvalitní kosmetické masáži obličeje a dekoltu, která si poradí například s otoky či kruhy pod očima i s napětím v obličeji. Každá z procedur je velice intenzivní – kombinuje čištění, aplikaci séra, pleťových fluidů i mimořádně výživných krémů. Při odchodu se nebudete lesknout, ale budete zářit!

Filosofie značky dieNikolai je postavená na čistě biodynamických surovinách pocházející z regionu Wachau a značka se pyšní 1. stupněm certifikátu Demeter. Podobně čistých značek na světě není moc…možná bychom je spočítali i jen na prstech jedné ruky. Hlavní surovinou je tu vinná réva a produkty z ní – oleje, výluhy, slzy vinné révy (skvělé na zpevnění očního okolí, mimochodem) či vinný kámen. Na co ten se používá? K velice jemnému, přesto důkladnému peelingu. Nechybí tu ale ani ghí máslo, smetana, šafrán, lipové květy, Veltín a Rýzlink jako kosmetická surovina.

Samotná procedura pak hodně podléhá specifikům vaší pleti – v království dieNikolai se míchají séra a fluidy podle typu pleti a podle aktuálních potřeb pleti. Stejná zůstává jen čistící péče – odličovací mléko vymaže zbytky make-upu, čistící gel hloubkově vyčistí a podle typu pleti volí kosmetička i jemnost peelingu. Pleťové masky? Také se vám namíchají na míru. Intenzitu péče pak pocítíte při závěrečném ošetření, po kterém je pleť čistá, dokonale hydratovaná a dostatečně vyživená a chráněná. Zvolit si můžete i variantu s úpravou obočí a jeho barvením.

Pokud chodíte okolo a cítíte, že by vám hodinka relaxu prospěla, zavítejte. Pro mě je ovšem dieNikolai značka, za kterou bych si dojela i z okolí. Mrkněte na jejich nabídku: https://www.biodynamickysalon.cz/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *