Element of Beauty: Kamenná prodejna s přírodní kosmetikou na Hradčanské

V covidovém roce 2020 vzniklo mnoho krásných projektů a kamenných prodejen, jimž pandemie znesnadnila už tak náročné začátky.

Jedním z takových krásných projektů je prodejna Element of Beauty, hned u východu metra Hradčanská v Praze. Nabízí obrovské množství bio kosmetiky, přírodní dekorativky, eko drogerie a také spoustu milých drobností i krásných dárkových kazet pro celou rodinu. 

Proč zavítat do kamenné prodejny? 

V pohodlí domova nelze rozhodnout všechno. V době online nákupů je sice možná pár kliků pohodlnějších než cesta do obchodu, ta nám ale může ušetřit řadu zklamání:

1.) Testery! Přírodní kosmetika se vyplatí vždycky, pokud však chceme investovat do dražší péče, vyplatí se si vyzkoušet aspoň to, co v obchodu vyzkoušet lze: vůni, konzistenci, barvu. Špatně vybraný odstín make-upu je častým nešvarem, zjistit ale až doma, že nás irituje (přílišná) parfemace denního krému, po kterém jsme dlouho toužily, už zabolí.

2.) Není potřeba vzorečků. Já vím, vzorků je třeba, když člověk vybírá na e-shopu. Osobně mi však vadí zbytečný odpad ze všech těch pytlíčků, které nelze příliš smysluplně roztřídit.

3.) Parfémy. Vůně, toaletní vody ani parfémy nevybereme z popisku, byť sebelepšího. Na každém z nás se vůně rozvoní jinak a to až po nějaké chvilce. Jestli s námi rezonuje či nikoli, to zjistíme jednoduše až po návštěvě prodejny. 

4.) Poradenství. Každá značka má jinou filosofii, jinou barevnost, jiné krytí, jinou výdrž, jednoduše jiné produkty. Nechme si tak poradit od těch, které za sebou mají řadu produktového školení a mají zpětnou vazbu od zákaznic. Poradenství na prodejně mě často správně přesvědčilo o jiném produktu, než pro který jsem šla původně.

Pokud tak Hradčanskou nemáte úplně z ruky, zastavte se v Element of Beauty (K Brusce 281/9) pro vánoční inspiraci. Za mě je tam natolik široký výběr kosmetiky, že najdu všechno pod jednou střechou a nepotřebuji doobjednávat či shánět cokoliv jinde. Většinu značek ze sortimentu více či méně znám a je mi tak velice sympatický výběr – s klidným srdcem můžu říct, že tu vyberete pro každého něco a to ve všech cenových kategoriích.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *