Dotek Slunce (Brno): Krámek plný přírodní kosmetiky a niche parfémů

BIO mapa, Und Gretel, Dotek slunce

Je to sice malý obchůdek v centru Brna, ale vaši pozornost upoutá okamžitě: Dotek slunce vás totiž už na první pohled vezme do slunného Řecka. Pokud půjdete po čichu, zavítáte zase mezi francouzskou parfumérskou smetánku. Kombinace čistě přírodních značek a velice funkční dekorativní kosmetiky s vybranými niche parfémy dělá z malého butiku to správné místo, kam zavítat pokaždé, když vám dojdou kosmetické zásoby!

Dotek Slunce je velice příjemné místo se zajímavým sortimentem značek. Niche parfémy samozřejmě patří mezi velice luxusní záležitosti, ke kterým se člověk musí dopracovat a doslova „provonět“, vstoupit může ale i ten, kdo se s přírodní kosmetikou teprve seznamuje. Najdete tu všechno a ve všech cenových relací – osvědčené stálice (Dr. Haushka, 100% Pure), luxusní segment (Inlight, Kahina), čistě přírodní kosmetiku, která nezatíží rozpočet (Bioturm) i lokální hvězdy za rozumné ceny (Puaree či Anela). Na několika metrech čtverečních nakoupíte pro celou rodinu a k maximální spokojenosti každého člena.

Dotek Slunce nabízí rovněž několik značek přírodní dekorativní kosmetiky – například Und Gretel, Zuii nebo Manasi7 – a pokud na prodejně zastihnete přímo vizážistku Slávku, máte do minutky vybraný jak odstín, tak sestavený celý look. Na prodejně pořádají rovněž líčící akce pro zákaznice, a proto Dotek Slunce doporučuji sledovat třeba na Instagramu.

Kamennou prodejnu naleznete na adrese Orlí 16, Brno. Cestu si sem můžete udělat pokaždé, když se budete chtít rozmazlit. Vždycky vám mile poradí a určitě tu objevíte něco, co jste v záplavě e-shopů zatím nenašli.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *