Vršovický bioobchůdek: Tady najdete prakticky všechno!

Vrsovicky bioobchudek
Vrsovicky bioobchudek

Když jsem žila ve Vršovicích, žila jsem jen pár kroků od malého bioobchůdku, který nemá ani webové stránky, ani žádnou pořádnou prezentaci. Ale najdete tu všechno. Býval mým supermarketem a ráda tam zajdu i dnes. Potraviny bezlepkové, RAW, veganské i vegetariánské, potraviny, ovoce a zelenina BIO a k tomu základní výběr eko drogerie a přírodní kosmetiky. Navíc s velice milou obsluhou, která nemystifikuje, rozumí oboru i složení a hrozně ráda poradí!

Vršovický bioobchůdek najdete u zastávky Čechovo náměstí a můžete tam skočit pokaždé, když vám doma cokoliv chybí. Mně záchranu poskytoval především v pečivu, bio čokoládě i v případě ovčích jogurtů. Chodila jsem tam rovněž pro svůj oblíbený KOMBE ženšenový čaj, nejrůznější náhražky masa a oříšky. V nabídce mají od všeho trochu – najdete tu například i bio vína, eko drogerii FeelEco či kosmetiku Urtekram.

Můj oblíbený bioobchůdek je to však z toho důvodu, že jsou tu vždycky usměvaví lidi, v čele s panem Němečkem. Vždycky poradí nebo doporučí. Jednou mi rovnou vystřihl celý recept, když jsem přemýšlela, co by z toho mohlo být dobrého. Občas mi povyprávěl o lidech, od nichž zboží kupují. A tím si mě tu naprosto získali. Jestli projíždíte okolo a potřebujete rychle něco někde koupit na večeři, zapomeňte na supermarkety. Ty v okolí moc dobré nejsou. Tady nakoupíte rychleji a kvalitněji.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *