Salon 2K (Praha) - pleťové ošetření SCENS ORGANIC & VEGAN

Salon 2K (Praha) – pleťové ošetření SCENS ORGANIC & VEGAN

Salon 2K v pražských Kbelích je poměrně nenápadný, nabízí však celou škálu kosmetických procedur a příjemné, tiché prostředí, pokud si chcete vychutnat zkrášlující chvilku jen pro sebe. Nejde o salon s ryze přírodní či organickou kosmetikou, proč jej zařazuji na Bio mapu má však jednoduchý důvod: najdete tu naprosto unikátní 75 minutové ošetření s prémiovou organickou kosmetikou SCENS ORGANIC & VEGAN. A procedura je to opravdu zážitková.

Pleťové ošetření SCENS ORGANIC

Španělská značka SCENS ORGANIC & VEGAN je na českém trhu teprve několik měsíců a salon 2K tak ošetření nabízí jako jeden z prvních v Česku. Kombinuje šetrné čištění s manuální lymfatickou masáží dekoltu, krku a obličeje, ošetření galvanickou žehličkou pro zefektivnění péče a relaxaci ve 3 pleťových maskách, včetně alginátové. Kombinace několika konzistencí – čisticího gelu, olejů, emulzních krémů a masek až po masku alginátovou – je příjemně osvěžující a intenzivní.

Účinky všech aktivních látek jsou tu podpořeny ještě galvanickou žehličkou, která zintenzivňuje jejich působení a pomáhá je do pokožky lépe zapracovat, a neskutečně příjemnou, uvolňující masáží obličeje.

Už když odcházím – a já kvituji, že neodcházím mastná – cítím a vidím na sobě rozdíl. Co rovněž nemůžu nezmínit jsou netradiční a velice příjemné vůně, které vás budou provázet během celého ošetření a to i když si v salonu zdřímnete.

V salonu narazíte na širší portfolio SCENS ORGANIC produktů, určené výhradně pro profesionály či spa centra. Právě v salonu však můžete všechno vyzkoušet, kosmetička a zároveň majitelka 2K salonu Lenka Havlíková, vám dokáže vybrat péči šitou na míru.

SCENS ORGANIC & VEGAN

  • Minimalistická péče, u které stačí max. 4 produkty
  • Nerozlišuje mezi denní a noční péčí, řídí se pouze typem pleti
  • Unisex kosmetika vhodná i pro muže
  • Svým přístupem k výrobě produktů naplňuje současný trend tzv. „hidden luxury“ v kosmetice, který spočívá v poskytování luxusní péče ve skryté, nenápadné podobě
  • Maximální koncentrace účinných přírodních složek
  • Dokáže zajistit efekt botoxu a to pomocí přírodních složek, dále i omlazení pleti pomocí přírodního retinolu či díky využití kyseliny hyaluronové o 3 molekulárních hmotnostech.
  • Všechny krémy zároveň, kromě potřebných složek pro různé typy pleti, obsahují základní účinné složky v podobě dračí krve a kyseliny hyaluronové.
  • SCENS produkty jsou ultra efektivní, vyznačují se unikátní, jemnou texturou, velmi snadno se vstřebávají a nezanechávají mastný film na pokožce.
  • Produkty mají decentní a zároveň exkluzivní přírodní vůni esenciálních olejů.

Certifikáty:

SCENS splňuje certifikaci podle normy ISO, je držitelem certifikátu VEGAN od The Vegan Society a od organizace proti testování na zvířatech PETA získala také certifikaci. Název značky je odvozen od dvou zásadních pojmů: esence – vlastní identita složení a sense – smysl.

Steven Bullon - zakladatel značky SCENS

Za zrodem exkluzivní značky SCENS ORGANIC & VEGAN stojí úspěšný muž, milovník krásy, přírody a zvířat, Steven Bullon. Po absolvování pařížské La Sorbonne získával zkušenosti ve spolupráci s prestižními kosmetickými značkami. Po přestěhování do Barcelony se připojil k Yves Saint Laurent Beauté, kde vyvinul úspěšné komunikační strategie pro několik značek, včetně Yves Saint Laurent, Stella McCartney, Alexander McQueen a Boucheron.

Dále se věnoval vedení dvou prestižních časopisů, Les Nouvelles Esthétiques a Tocado. V roce 2015 se pustil do svého osobního projektu – vývoje kosmetiky SCENS. O úspěchu svědčí i oblíbenost značky mezi známými osobnostmi, používá ho např. světová fotbalová hvězda Lionel Messi. “Messi mi vyprávěl, jak od své partnerky dostal Uvolňující tělový olej mé značky, který mu velmi pomohl při regeneraci svalů. Natolik si jej oblíbil, že se rozhodl používat SCENS ve svém luxusním SPA hotelu v Barceloně,” říká zakladatel značky Steven Bullon.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.

Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.

Jestli se whisky začala dřív pálit v Irsku nebo Skotsku, na tom se historikové shodnout nedokážou. Tak či tak, pokud jste milovník whisky, bude se vám v Edinburghu líbit. Skotské metropoli však propadnete i v případě, že jste propadli kráse tartaru – tradičnímu kostkovanému vzoru, tolik typickému pro kilt (anebo pro tvorbu Vivienne Westwood). Tradiční skotskou kostku ze 100% vlny tu totiž najdete na každém rohu.

Read More »

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *