Darovanský dvůr (Darová u Plzně): Svatomartinské husí hody od 9. - 12.11.

Darovanský dvůr (Darová u Plzně): Svatomartinské husí hody od 9. – 12.11.

Kam tento víkend vyrazit na vynikající Svatomartinské hody? Do restaurace Darovanského dvora kousek od Plzně. Výtečné husí speciality si žádají i Svatomartinská vína z rodinného vinařství Spěvák Velké Bílovice!

Čtvrtek až neděle. Čtyři dny, kdy budete moc ochutnat husu na nejrůznější způsoby. Resort Darovanský dvůr není jen golfovým rájem, ukrývá i rozsáhlý komplex antických lázní a historickou restauraci s neopakovatelnou atmosférou.

Darovanský dvůr (Darová u Plzně): Svatomartinské husí hody od 9. - 12.11.

Svatomartinské husí hody 2023

Kuchyně Resortu Darovanský dvůr nabízí především jídla klasické české kuchyně, zvěřinové speciality, ale také žádané lehké pokrmy, těstovinové i zeleninové. Chutné pokrmy nabízíme rovněž milovníkům různých rybích nebo cizokrajných specialit. Na terasách hotelu, na trávníku pod kaštany, v nově uzavřené venkovní terase a zejména v historické „černé kuchyni“ jsou nejvíce oblíbena a žádána vynikající rožněná masa.

Historická restaurace s původní černou kuchyní je vybudována z 300 let starého čeledníku a má zachovalou originální „černou kuchyni“ s neporušenou domácí chlebovou pecí. Na otevřeném ohni se zde mohou upravovat vynikající speciality. Původní originální více než metr silné kamenné zdi s malými roztomilými okénky vytvářejí neopakovatelné prostředí, ze kterého dýchá duch starých časů a které nelze nikdy vytvořit v žádné nové stavbě. Restaurace je pro svoji neopakovatelnou atmosféru velice oblíbena a hojně využívána pro neformální posezení a garden party s barbecue.

Co? Tradiční Svatomartinské hody
Kdy? 9.-12. listopadu 2023
Kde? Resort Darovanský dvůr, Darová 3, Břasy
Rezervace stolu na čísle: +420 604 211 565

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.
Zahraničí udržitelně
Lucie van Koten

Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.

Jestli se whisky začala dřív pálit v Irsku nebo Skotsku, na tom se historikové shodnout nedokážou. Tak či tak, pokud jste milovník whisky, bude se vám v Edinburghu líbit. Skotské metropoli však propadnete i v případě, že jste propadli kráse tartaru – tradičnímu kostkovanému vzoru, tolik typickému pro kilt (anebo pro tvorbu Vivienne Westwood). Tradiční skotskou kostku ze 100% vlny tu totiž najdete na každém rohu.

Read More »

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *