Příměstské tábory 2023

Příměstské letní tábory pro malé farmáře a turisty (Litoměřicko)

Kam v létě s dětmi? Třeba na příměstské tábory, kde se rozhodně nudit nebudou. Badatelské, výletnické, plné her. 4 turnusy slibují dva tábory na farmách a dva v přírodě.

17. – 21. ČERVENCE 2023: FARMÁŘ

Na táboře se děti seznámí s farmáři a pěstiteli z blízkého okolí. Navštíví ovocné sady, zeleninové záhony ale i zvířátka na statku. Nebude chybět ani návštěva zahrady, kde si táborníci vyzkouší některé činnosti na vlastní kůži.

24. – 28. ČERVENCE 2023: TURISTA

Nasaďte si pohodlnou obuv a opět s námi vyrazte objevovat přírodu a krásy našeho kraje. Na táboře zdoláme kopce a pokocháme se krásnými výhledy. Celým programem bude prostupovat badatelský zvídavý duch J. E. Purkyně. 

Přihlásit se můžete zde.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.
Zahraničí udržitelně
Lucie van Koten

Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.

Jestli se whisky začala dřív pálit v Irsku nebo Skotsku, na tom se historikové shodnout nedokážou. Tak či tak, pokud jste milovník whisky, bude se vám v Edinburghu líbit. Skotské metropoli však propadnete i v případě, že jste propadli kráse tartaru – tradičnímu kostkovanému vzoru, tolik typickému pro kilt (anebo pro tvorbu Vivienne Westwood). Tradiční skotskou kostku ze 100% vlny tu totiž najdete na každém rohu.

Read More »

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *