Od 28.7. večerní safari expres v zoo parku Chomutov (po celý srpen)

Od 28.7. večerní safari expres v zoo parku Chomutov (po celý srpen)

Letošní letní prázdniny jsou již v polovině a nás čeká celý srpen, který si lze ještě naplno užít. Ekologická centra, města a obce v Ústeckém kraji, přesto, že většina příměstských táborů je již obsazená, nabízí mnoho zábavy s environmentálním podtextem pro děti i dospělé. A jedním z nich je zoo park Chomutov a večerní expres po safari.

Každý srpnový pátek a sobotu, a to až do konce prázdnin, se mohou návštěvníci Zoo Parku Chomutov těšit na výjimečný zážitek v podobě večerní projížďky po safari. Od 28. července je totiž v pravidelné termíny připraven Večerní safari expres. Vyjíždí se vždy ve 20 hodin a sraz na tuto nezapomenutelnou jízdu plnou zážitků je u spodní brány.

Jízdné je 80 Kč pro dospělé, 50 Kč pro děti od 3 do 15 let. Děti do 3 let jedou zdarma. Jízdenky se kupují přímo na místě u průvodce. Podmínkou je, aby byl Safari expres obsazen alespoň deseti cestujícími a rovněž musí být vhodné počasí. V případě silného deště či podmáčeného terénu se jízda neuskuteční.

Večerní safari expres Chomutov

Celý zoopark je rozdělený do 3 samostatných areálů. Kromě samotné zoo je to rozlehlé eurosafari, kam se můžete vypravit na terénní vyjížďku Safari Expresem, a skanzen Stará Ves, kde zprostředkovaně zažijete jedinečný pohled do života našich předků.

Venkovní expozice a výběhy pro zvířata jsou jedinečně zakomponované do přírodního prostředí. Některé výběhy jsou největší plochou věnovanou daným druhům v zoologických zahradách. Návštěvníci ale nejsou o nic ochuzeni. Díky vyhlídkám, terasám a balkonům mohou nakouknout do kouzelného světa zvířat, ať už jsou to dovádiví makakové, hraví tuleni nebo rozvážní medvědi.

Když vaše děti unaví sledování pandy ve větvích stromu, můžou se vyřádit na některém z dětských hřišť nebo v lanovém centru. Podél cest najdete spoustu menších herních či naučných prvků, stejně tak se můžete zastavit u některé ze samostatných atrakcí

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.
Zahraničí udržitelně
Lucie van Koten

Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.

Jestli se whisky začala dřív pálit v Irsku nebo Skotsku, na tom se historikové shodnout nedokážou. Tak či tak, pokud jste milovník whisky, bude se vám v Edinburghu líbit. Skotské metropoli však propadnete i v případě, že jste propadli kráse tartaru – tradičnímu kostkovanému vzoru, tolik typickému pro kilt (anebo pro tvorbu Vivienne Westwood). Tradiční skotskou kostku ze 100% vlny tu totiž najdete na každém rohu.

Read More »

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *