Kolekce 10 letních šatů pro 10 prázdninových týdnů

Kolekce 10 letních šatů pro 10 prázdninových týdnů

Za českou oděvní značkou Elisha stojí designérka Eliška Tomková. Ta nyní přichází na trh s kolekcí letních šatů koncipovanou přesně pro prázdninové dny a příležitosti. Kolekce 10 pro 10 obsahuje modely pro všechny vaše zážitky pod rozpáleným sluncem. V kolekci najdete mimo jiné i upcyklované šaty z bavlny a několik kousků z čistého lnu.

Kolekci 10 pro 10. Eliška Tomková myslela na vše a především na pohodlí svých zákaznic, kterým chce dopřát stylové léto bez starostí. Stačí si vybrat model z letní kolekce a budete vypadat vždy šik. Léto ve stylu Elisha právě začíná.

Co pro vás znamená léto?

Sklízení úrody ze zahrádky, hudební festivaly, grilovačky na zahradě, romantické procházky horkou nocí, dovolenou u moře nebo návštěvu farmářských trhů? Je toho tolik, co můžete podniknout. Soustřeďte se na zážitky a neztrácejte čas sestavováním vhodných outfitů.  

“Léto je nejkrásnější období v roce a já bych si moc přála, aby si ho mé klientky vychutnaly díky nové kolekci naplno. Cítily se pohodlně a krásně při všech příležitostech a aby jim k tomu stačilo jen sáhnout do skříně,” vysvětluje záměr kolekce 10 pro 10 módní návrhářka Eliška Tomková.

S modely od Elišky Tomkové pokryjete všechny letní události, zážitky i plány, cokoliv vás napadne. Nic vám neunikne jen proto, že nemáte ten správný outfit.  Díky promyšlenému konceptu budete vždycky vědět, co na sebe, budete se cítit skvěle a vypadat božsky. Kolekce je vytvořena tak, abyste nemusela věnovat pozornost outfitu, ale samotnému prožitku.

Pro značku Elisha je typická práce s nadčasovými detaily. Tento přístup se promítá i do série letních šatů. Modely jsou navrženy tak, aby nefungovaly jen jako trend a chvilková záležitost, ale sloužily po dlouhé roky a staly se pevnou součástí šatníku. Designově vychytané modely vytvořené v duchu slow fashion budou svým majitelkám sloužit po mnoho sezón. Eliška Tomková ve svých letních modelech velice funkčně propojuje kvalitu provedení, nápaditý design, udržitelnost a pohodlí.

Elisha 10 pro 10 obsahuje modely pro:

  1. Návštěva letního kina
  2. Gardenparty/posezení s přáteli
  3. Romantickou procházku horkou letní nocí
  4. Farmářské trhy
  5. Koncert/hudební festival
  6. Letní divadelní scénu
  7. Dovolenou u moře
  8. Svatbu kamarádky
  9. Běhání po městě
  10. Pracovní dny

Pro Bio mapu jsem vybrala pár svých favoritů, primárně z přírodních materiálů. Celou koleci naleznete zde, případně v showroomu na Krymská 4 v pražských Vršovicích. Rovněž vás do něj Bio-mapa zavede.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.
Zahraničí udržitelně
Lucie van Koten

Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.

Jestli se whisky začala dřív pálit v Irsku nebo Skotsku, na tom se historikové shodnout nedokážou. Tak či tak, pokud jste milovník whisky, bude se vám v Edinburghu líbit. Skotské metropoli však propadnete i v případě, že jste propadli kráse tartaru – tradičnímu kostkovanému vzoru, tolik typickému pro kilt (anebo pro tvorbu Vivienne Westwood). Tradiční skotskou kostku ze 100% vlny tu totiž najdete na každém rohu.

Read More »

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *