3.5. den s dieNikolai v OliOla (Praha)

3.5. den s dieNikolai v OliOla (Praha)

Středa 3.5., zapište si do diáře. OliOla Organic Beauty studio, které najdete v mém výběru salonů a pracuje s přírodní kosmetikou, si připravilo květnovou akci zdarma pro své zákaznice, co chtějí poradit s kosmetickou péčí. Proč dieNikolai? I o dieNikolai tu najdete řadu článků – jejich kosmetika totiž patří mezi světovou raritu. Pyšní se totiž 1. stupněm té nejpřísnější biodynamické certifikace Demeter, což prokazuje naprostou čistotu složení a v tomto případě i regionální suroviny. A OliOla vám přesně určí typ pleti a nejlepší možnou péči o ni.

3. května letos vychází na středu. Celý den se vám v OliOla Organic Beauty bude věnovat Olča, zkušená a velice laskavá kosmetička, která přesně určí typ pleti, pomůže a poradí s čímkoli za ní přijdete. Akné a problematická pleť? Suchá a zralá? Pórovitá? Se vším si poradí! A nejspíše vás přenesou i do slunných vinic ve Wachau, kde dieNikolai vzniká.

Jelikož je to akce zdarma, raději si rezervujte svůj termín. Půl hodinka bude jen vaše! Více info na www.oliola.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.
Zahraničí udržitelně
Lucie van Koten

Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.

Jestli se whisky začala dřív pálit v Irsku nebo Skotsku, na tom se historikové shodnout nedokážou. Tak či tak, pokud jste milovník whisky, bude se vám v Edinburghu líbit. Skotské metropoli však propadnete i v případě, že jste propadli kráse tartaru – tradičnímu kostkovanému vzoru, tolik typickému pro kilt (anebo pro tvorbu Vivienne Westwood). Tradiční skotskou kostku ze 100% vlny tu totiž najdete na každém rohu.

Read More »

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *