Nejlepší přírodní kosmetika tohoto měsíce

Nejlepší přírodní kosmetika měsíce

Jedině přírodní kosmetika!
Seznam nejlepší přírodní kosmetiky není primárně představení novinek – byť tu jednu novinku najdete – ale seznam velice funkčních produktů, které jsou přírodní (většina z nich certifikovaná) a mimořádně účinné. Jde o produkty, které podtrhnou přirozenou krásu, pleť vyživují a pěstí.

Jelikož jde o můj osobní “best of”, má logicky každý produkt nejvyšší možné hodnocení, jde však o natolik odlišné produkty, že si vzájemně nekonkurují.

Huminové sérum s kyselinou hyaluronovou Trawenmoor

Znáte huminové kyseliny? Neutralizují volné radikály z nečištěného životního prostředí, podporují přirozený čisticí mechanismus pokožky, zbavují ji toxinů a zlepšují metabolické funkce.

Huminové sérum od Trawenmoor je plné huminových kyselin, obohacené i o kyselinu hyaluronovou. Jsem více než nadšená z jeho účinků na pleť – sérum zklidnilo drobná podráždění a zarudlá místa, pleť dokonale zhydratovalo a vyhladilo. Méně viditelné jsou jak vrásky, tak kruhy pod očima.

Sérum si můžete přijít vyzkoušet třeba na Veggie Náplavku 10. září. 

Nejlepší přírodní kosmetika: Huminové sérum s kyselinou hyaluronovou Trawenmoor

Pleťová maska Roses & Pearl & Saké Puaree

Nejlepší přírodní kosmetika: Pleťová maska Roses & Pearl & Saké Puaree

Vynikající pleťová maska s komplexem ovocných kyselin, extraktem ze saké, lotosovým a perlovým práškem a růžemi. Voňavá, mírně exfoliační maska sjednotí tonus pleti, detoxikuje ji a pomůže i od ucpaných pórů.

Je našlehaná jak čokoládová pěna, což umocňuje celkový zážitek, pleť je po masce dokonale čistá, vláčná, sjednocená a hydratovaná.

Přírodní pleťový olej Wegen Und Gretel

Tohle není jen tak nějaký pleťový olej, tohle je pleťový olej s lehkým shimmerem – třpytkami, které od sebe odrážejí světlo, čímž přirozeně rozjasňují pleť i bez použití bronzeru či rozjasňovače.

Jde o jemný a nemastný olej, který osobně nejraději používám jako poslední krok v péči (tedy po séru či krému), abych docílila zdravé bronz barvy. Teď po létě, pokud si chcete prodloužit opálení, ideální. Lze jej použít i na rozjasnění jen konkrétních partií – tváří, lícních kostí, čela či vnitřních koutků oka.

Nejlepší přírodní kosmetika: Přírodní pleťový olej Wegen Und Gretel

Lískooříškový peeling Modrý jíl Cannor

Nejlepší přírodní kosmetika: Lískooříškový peeling Modrý jíl Cannor

Novinka od Cannoru je jemná jako pírko, vysoce hydratační, přesto si výborně poradí i s černými tečkami na nose. Krémový pleťový peeling s perlami z ricinového oleje je přesně ten peeling, který bude dělat dobře i velice suché a namáhané pleti, jelikož exfoliační efekt je velice jemný.

Peeling je však silně detoxikační – ne pro své kuličky z ricinového oleje, ale pro obsah vzácného modrého jílu, který detoxikuje do hloubky. Do své každotýdenní péče jej může zařadit i mladistvá, aknózní či problematická pleť.

Skin Food Nourishing Cleansing Balm

Do tohoto cleanseru jsem se toto léto beznadějně zamilovala.

Voní jako klasický Skinfood krém, má olejovo-gelovou konzistenci, která se s vodou přemění na velice jemnou, prakticky mléčnou pěnu, která stáhne jak veškeré líčení a make-up, tak nečistoty. Pleť zůstává dokonale vláčná, hydratovaná a bez pocitu mastnoty.

Nejlepší přírodní kosmetika: Skin Food Nourishing Cleansing Balm

 

Samoopalovací tělové mléko Nobilis Tilia

Nejlepší přírodní kosmetika: Samoopalovací tělové mléko Nobilis Tilia

Lehké tělové samoopalovací mléko, které nesmrdí, je velice šetrného složení a vytváří přirozenou barvu bez nepříjemných oranžových skvrn.

Je lehké tak, že se po rozetření okamžitě vstřebá, barva je sjednocená – působí svěže, pokožka těla zůstává hydratovaná a bez jediné známky po samoopalováku.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.
Zahraničí udržitelně
Lucie van Koten

Edinburgh udržitelně: U zdroje skotské kostky a skotské whisky.

Jestli se whisky začala dřív pálit v Irsku nebo Skotsku, na tom se historikové shodnout nedokážou. Tak či tak, pokud jste milovník whisky, bude se vám v Edinburghu líbit. Skotské metropoli však propadnete i v případě, že jste propadli kráse tartaru – tradičnímu kostkovanému vzoru, tolik typickému pro kilt (anebo pro tvorbu Vivienne Westwood). Tradiční skotskou kostku ze 100% vlny tu totiž najdete na každém rohu.

Read More »

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *